Aikido: cyt
Bajiquan KungFuMiäs
BJJ: Honkanen, JanneM, Jarppa, Joonas Saarela, Jussip, JuusoH, paletudo, Polvi, Presenter, Questao, sami, sivarinlötkö, Kenttiensankari, Maikki, Janney, Teletappi, masha, Benu, Mjölnir, Fist of Fury, tabitha, bantza,
Sitav Abdullah, Elina, Felipewiii, porky
Bujinkan Budo Taijutsu: Mänzy, Yamazu
Capoeira: A.A, Questao, Suvi
Combat Sambo: Rawson
Daitoryu Aikijutsu: tabitha
Defendo: MaKo, Mjölnir, Paappa,Tyttö, Poika
Escrima: Ch_an, Vlad Tepes, Fist of Fury, Bahar
Genbukan Ninpo Bugei: Piina
Hanmoodo: AteenanPaarma, error404, kaik, Minazki, (Verr)
Hapkido, Kwan Nyom McKe
Hapkido, Sin Moo: Kaptah, oskari, flammac, Skyrider, Pexi, Interfectum, bantza
Hapkiyusul: (JanneM) (Maikki)
Jeet Kune Do Bloodycut
Judo: Ina, Tyttö, Vlad Tepes, JanneM, kollegiasessori, Geratherm, Yodhi, D.F.
cyt
Jujutsu, Hokutoryu: jma, vanu, verr, Hassuttelija, aksiel,
cyt, SotaRonsu
Jujutsu, Jukido: Vesa Toropainen
Jujutsu, Taura Muso Ryu: Honkanen
Kali: Ch_an
Karate, Ashihara: MarkkuT, Eelo
Karate, Kyoukushinkai: Eelo
Karate, Kokondo: Vesa Toropainen
Karate, Shotokan ryu Kase-ha: Heian
Karate-do, Shorin-ryu Seibukan: Jussi Häkkinen, MarkkuT, Rami Niemi, JKoskinen, Sampo Toiva, iiällä, Timo Saksholm, Ale, injunjack
Karate-do, Shorinji-ryu Renshinkan: Mouhi, (kenttiensankari),
cytti
Kickboxing: Andy, Annika, Ch_an, Giga, Ina, Johannes, Kristina, MaKo, dubi, bantza, crowley, kenttiensankari (tabitha)
Kombatan: Woodpeckress, Gozo
Koryu Uchinadi: (fatman)
Krav Maga: fatman, masha, MaKo, Mjölnir, Tyttö, Teletappi, Poika
Kuntonyrkkeily: Ina, Tyttö, Poika, masha, porky
Lukkopaini: Kenttiensankari, tmm, Janney, porky, Mjölnir, tabitha, Elina, Sitav Abdullah
Miekkailu:
Miekkailu, Historiallinen: Risto R, Waelceasig, Paappa
Nyrkkeily: Kalle Koskinen (?), Questao(?), Eelo, Kristian Hyvärinen, normaalilapsi
Sanda: Ch_an
Savate: Paul , (inka1985)
Savate Défense: Rawson, Hukka
Taekwon-Do, ITF: MaKo, (flammee), (Johannes), tkd-90, flammac
Taekwondo: Eppu, (JanneM), Rami Niemi, Kerkko, Yodhi, Sole, Godicide
Taido: flammee, Jomppedz
Tai Shin Mun: keskilinja
Tang Lang: Elina, EskoR, end, (Bahar), (tabitha), Tohtori Krabola
Thaiboxing/Muay Thai: Jobo, Janney, Polvi, MtJ, (tmm), Alba, normaalilapsi
Vapaaottelu: Kenttiensankari, PMY, Ribee, tmm, Toranga, Alsvidr, Aste, Eemeli, Janney, Sami, (JanneM), crowley, (Risto R), keskilinja, Benu, porky, Mjölnir, tabitha,
Sitav Abdullah, Felipewiii
Wing Tsun: Antti, Bahar, joksanen, iledius, (Slind)
Wonhwa-Do: SaSuNu
Wu Hsin Kuen: Carenza
Wushu: Tohtori Krabola, Bahar, Jackjonez
Xingyiquan KungFuMiäs
Muut kuin kamppailulajit (vain niille jotka eivät treenaa mitään kamppailulajeja):
Kalle Koskinen (juokseminen, punttis), RippeR (punttis), Hunter (punttis), Slind (lentopallo)